O nas

Jesteśmy polską firmą, która od kilkunastu lat zajmuje się budową ekologicznych nieruchomości z najwyższej jakości, naturalnych bali drewnianych.

Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt – od małych do bardzo dużych domów, a także obiekty komercyjne. Dzięki doświadczeniu i bliskim relacjom z naszymi dostawcami, jak również sprawdzonemu zespołowi architektów, konstruktorów i cieśli, gwarantujemy najwyższy standard usług, tak, aby z wykorzystaniem oryginalnych pomysłów jak najlepiej odzwierciedlić potrzeby i oczekiwania każdego klienta.
Stosowane przez nas naturalne materiały konstrukcyjne, pozwalają nam na stworzenie wyjątkowego, zdrowego i przyjaznego dla użytkownika domu. Wykorzystywana przez nas technologia budowy domów, sprawdza się od setek lat w najtrudniejszych warunkach klimatycznych Ziemi.

Możesz liczyć na nasze wsparcie
na każdym etapie współpracy

Naszym celem jest kompleksowa obsługa budowy wymarzonego domu – od stworzenia lub dostosowania projektu do wyobrażeń Klienta po oddanie domu w stanie wybranym przez jego Właściciela.

Najwyższa jakość

Budujemy tylko z najwyższej jakości bali naturalnych, posiadających najlepsze parametry i właściwości.

Nasza pasja

Z zaangażowaniem i kreatywnością realizujemy marzenia każdego klienta o unikalnym i naturalnie pięknym domu z bali.

Z

100% satysfakcji

Najwyższa jakość naturalnych bali w połączeniu z profesjonalizmem, wiedzą i doświadczeniem naszego zespołu, pozwala nam stworzyć idealny dom dla naszych klientów.

Zbudujemy Twój dom z bali

Nasze domy to natura połączona z nowoczesnością. Gwarantujemy najwyższej jakości materiał, obsługę oraz kompleksową realizację procesu budowy.