O nas

…bo dom może zastąpić nam cały świat, ale
świat nigdy nie zastąpi nam domu…

 

Jesteśmy polską firmą rodzinną, która zajmuje się od wielu lat tworzeniem indywidualnych, ekskluzywnych nieruchomości ekologicznych z bali naturalnych. Tworzymy zespół pasjonatów, inżynierów, architektów, którzy każdy dzień poświęcają na zapewnienie najwyższej jakości profesjonalizmu i obsługi najbardziej wymagających Klientów. Możemy poszczycić się stworzeniem wielu jedynych w swoim rodzaju posiadłości, z których każda z osobna może zostać nazwana „perłą”. Nie budujemy hurtowo domów – tworzymy pojedyncze miejsca, o których marzą przyszli właściciele.


Naszym celem jest kompleksowa obsługa budowy wymarzonego domu – od stworzenia lub dostosowania projektu do wyobrażeń Klienta po oddanie domu w stanie wybranym przez jego Właściciela.
Budujemy tylko z najwyższej jakości bali naturalnych, posiadających najwyższe parametry i właściwości. Naszą specjalnością są bale archangielskie ( cedr lub świerk) od średnicy fi 24 cm do fi 32 cm ( okrągłe, płaskie jednostronnie, płaskie obustronnie). Każda partia naszego materiału posiada certyfikaty fitosanitarne, pochodzenia drzewa – Klient otrzymuje wieczny dom z najwyższej jakości bali.


Nasze domy są trwałe, piękne, pachną, wspaniale wpływają na zdrowie i samopoczucie ( układ krążeniowy, oddechowy, nerwowy).


Jesteśmy laureatami ogólnopolskich nagród, wyróżnień, statuetki Luksusowa Marka Roku. Piszemy artykuły do prasy, udzielamy wywiadów, wspieramy szkoły/ instytucje, prowadzimy wykłady oraz prelekcje na Kongresach poświęconych nieruchomościom ekologicznym.


Kontakt z Państwem jest dla nas najwyższym wyróżnieniem.


Dziękujemy Państwu za powyższe uznania, dzięki którym pragniemy jeszcze bardziej się rozwijać i tworzyć kolejne, niepowtarzalne posiadłości.


Zespół AGANT domy z bali

 

 

 

certy

Podziekowanie AGANT

rezydencje 2015

 

wyw

lmr

Dane Kontaktowe

Firma

ul. Różana 54B/11
32-020 Kraków - Wieliczka

e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 784544340

mapka